Garanti Bankası Kredi Kartları Nelerdir?
Garanti Bankası Kredi Kartları Nelerdir?

Garanti Bankası Kredi Kartları Nelerdir? |2023

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bankası Kredi Kartı ve Kartları, güncel teknolojiyi yakından takip edip en donanımlı içerikleri müşterilerine sunan bankalardan biridir. Kredi kartı konusunda da Bonus kazandırma özelliği ile birçok müşterinin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Harcarken kazandıran, iyi alışverişin gözdesi Garanti BBVA kartıdır.

Garanti Bankası Kredi Kartı: Money Card, Bonus Card, American Express Card, American Express Gold Card, American Express Platinum Card, Altın Bonus ve Aynalı Bonus kartları ile her müşterinin cebine uygun kart seçenekleri sunmaktadır. Makalenin devamında sizlere Garanti Bankası Kredi kartları hakkında daha detaylı bilgiler derledik. Sorularınızı makalenin sonunda yorum kısmına bırakabilirsiniz. İyi okumalar dileriz.

Money Card

Standart şekilde hizmet veren Money Card harcadıkça puan kazandıran kartlardan biridir. Alışverişlerde ve nakit çekimde % 1,60 faiz oranı uygulanmaktadır. Gecikmeler için faiz oranı % 2,00 olarak belirlenmiştir. 575000 üye iş yeri ile oldukça popüler olan bir kredi kartıdır. Yıllık kart ücreti 124.00 TL, ek kartlar içinse bu tutar 62.00 TL’dir. Kartını yenilemek isteyen müşteriler 9.00 TL karşılığında kartı yenileyebilir, yeni gelişmelerden kolaylıkla faydalanabilir.

Money Card’da 1 Money 1 TL ile eşdeğerdir. Yani ne kadar Money biriktirirseniz o kadar harcama yapabilme imkanına sahipsiniz. Bonus üye iş yerleri de Money Card kampanyalarının kullanılabildiği noktalardır. Bonus fırsatları aynı zamanda Money Card’lılar için de geçerlidir.

Bonus Card

Bonus Card Garanti BBVA’nın en gözde kredi karı sistemidir. Standart bir kredi kartı olan Bonus Card Master tarafından sağlanmaktadır. Kullandıkça puan kazandıran, müşteri dostu kartlardan biridir. Kart sahibine göre değişen kart limiti bulunmaktadır. Alışveriş ve nakit faiz oranı Money Card ile aynıdır % 1,60 olarak belirlenmiştir. Gecikme faizi ise % 2,00’dir.

Bonus Card’a üye işyeri 575000’dir. Bu da birçok noktada 575000 Bonus Card kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kartın yıllık ücreti 144.00 TL, ek kart varsa o kart için 72.00 TL talep edilmektedir. Kartınızı yenileyip son güncellemelere sahip bir kart almanın ücreti 9.00 TL’dir. Ek kart için de aynı fiyat geçerlidir.

Bonus Card’ın ayrıca sunmuş olduğu fırsatlar ise; Garanti Uçuş Hattı’nı aradığınız takdirde uçak biletinizi 6 aya varan taksit imkanıyla alabilirsiniz. 444 03 33 Alo Garanti üzerinden Uçuş Hattı’na ulaşabilirsiniz.

Bu makale ilginizi çekebilir:   Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar |2023

Bonus Gezi’nin seyahat fırsatlarını incelediğinizde bütçenize uygun tatil fırsatlarını yakalayabilirsiniz.
Garanti Asistan numarası olan 0212 213 33 33’ü aradığınızda camcı, araba çekici, çilingir ve tesisatçı gibi acil ihtiyaçlarınıza acil çözümler bulabilirsiniz.

Bonus’a özel %30 indirim fırsatı ile havaalanı ile eviniz arasında VIP araçlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 444 03 33 Alo Garanti’yi arayıp havaalanı shuttle istemektir.

American Express Card

American Express Card Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yalnızca sizin harcama kalemlerinize özel fırsatlardan yararlanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Yılın her günün indirimli seyahat, konaklama, gezi, alışveriş, araç kiralama ve spa hizmetlerine erişebilirsiniz. Kredi kartının yapabileceğinden çok daha fazlası American Express Card ile yapılabilmektedir. Bilmediğiniz bir şehirde veya ülkede cep telefonunuzu kaybettiğinizde, uçuşunuz geciktiğinde veya bagajınızı teslim alma süreniz uzadığında kredi kartınız sizin kurtarıcınız rolünde olacaktır.

American Express Card’ın yıllık ücreti 400.00 TL olarak belirlenmiştir. Alışveriş kullanımları ve nakit avans için faiz oranı %1,60, gecikme faizi %2,00’dir. American Express’te puan kazanma yöntemi Membership Rewards’tır. Tüm harcamalarınız için kolaylıkla puan kazanabilir, istediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.

American Express Gold Card

Kişiye özel indirimler, seyahatlerde inanılmaz fırsatlar ve concierge hizmetleri American Express Gold Card müşterilerine sunulmaktadır. Dünyanın her bölgesinde acil ihtiyaçlar ve durumlarda kullanılabilen bir kredi kartıdır. Yurt içi ve yurt dışı restoran harcamalarına ekstrede %5’e varan indirimler, American Express Select’e üye olan restoranlarda ödeme anında %15’e varan indirimler ve kartın geçerli olduğu dünyanın her yerinde özel ayrıcalıklar kredi kartında sağlanmaktadır.

American Express Gold Card’ın yıllık ücreti 800.00 TL olarak belirlenmiştir. Alışveriş kullanımları ve nakit avans için faiz oranı %1,60, gecikme faizi %2,00’dir. American Express’te olduğu gibi Gold Card’da da puan kazanma yöntemi Membership Rewards’tır. Tüm harcamalarınız için kolaylıkla puan kazanabilir, istediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.

American Express Platinum Card

Garanti Bankası Kredi Kartlarından biri olan American Express Platinum Card ile konaklamalarda, kiralık araç değişiminde, otel giriş çıkış vakitlerinde ve daha birçok konuda ayrıcalık yakalayabilirsiniz. Her harcama 1 Membership Rewards puan kazandırmaktadır. Bu puanlar 1 TL’ye karşılık gelmektedir. Biriken puanlarınızla özel anlarınızı zenginleştirebilir, araç kiralamada kullanabilir, uçak bileti alabilir veya başka harcamalarınızı karşılayabilirsiniz. Platinum Card kullanıcılarına özel birçok fırsat kart kullanıcısı olan müşterilere tanımlanmaktadır.

American Express Platinum Card’ın yıllık ücreti 1600.00 TL olarak belirlenmiştir. Alışveriş kullanımları ve nakit avans için faiz oranı %1,60, gecikme faizi %2,00’dir. American Express’te olduğu gibi Gold Card’da da puan kazanma yöntemi Membership Rewards’tır. Tüm harcamalarınız için kolaylıkla puan kazanabilir, istediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.

Bu makale ilginizi çekebilir:   Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları |2023

Altın Bonus Kredi Kartı

Kuyumculuk firmaları arasında en önde gelen isimlerden biri olan Atasay ile ortak çalışma yapan Altın Bonus Kredi Kartı müşterileri için kolaylıkla altın alıp yatırım olarak kazanç elde etmelerini sağlamaktadır. Aylık altın alınma talimatı dışında kredi kartı ile yapılan diğer harcamalarla Atakulche kazanılmaktadır. Atakulche Atasay mağazalarında anında altına çevrilebilmektedir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Altın Bonus Kredi Kartı’nın yıllık ücreti 144,00 TL olarak belirlenmiştir. Alışveriş kullanımları ve nakit avans için faiz oranı %1,60, gecikme faizi %2,00’dir. Nakit avans ücreti ise 15,00 TL olarak belirlenmiştir.

Aynalı Bonus Kredi Kartı

Aynalı Bonus Kredi Kartı ile yapılan her alışveriş bonus kazandırmaktadır. 1 Bonus 1 TL demektir. Bonus ortağı olan firmalardan yapılan alışverişleriniz daha çok Bonus kazanmanızı sağlayacaktır. Birikmiş Bonus ile Bonus Program Ortakları’nda para ödemeden puanlarla alışveriş yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ile nakit avans ihtiyacınız için kredi kartınızdan yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı olan Aynalı Bonus Kredi Kartı’nın yıllık ücreti 124,00 TL olarak belirlenmiştir. Alışveriş kullanımları ve nakit avans için faiz oranı %1,60, gecikme faizi %2,00’dir.