Mum Çubuk Analizi

Telegram Kanalımıza Katılın. Para Giriş Çıkışı, Aracı Kurum Dağılımı, Açığa Satış Rakamlarını, Yabancı Takas Paylaşımlarımızı Hemen Öğrenin

Telegram: t.me/yatirimkredi

Mum Çubuk Formasyon Analizi

Sitemizin Reklam Sponsorlarından GCM Menkul Kıymetler’in 100.000 TL’lik demo hesabı sayesinde MUM Teknik analiz formasyonları ile ne kadar kazanabileceğinizi denemek ister misiniz? Yazıyı tıklayın bir dakikada formu doldurun. Sanal 100.000 Türk Lirası ile kendinizi riske etmeden finans piyasalarını öğrenin. 

Bu sayfa sadece verileri sizlere aktarmaktadır. Piyasada işlem yaparken kendi aracı kurum fiyat bilginizi baz almanız gerekmektedir. Gün Sonu aracı kurum dağılımları ve yabancı takas oranı bilgileri de Yatirim sitelerinin, twitter ve benzeri ortamların anonim bilgilerinden sağlanmaktadır.

Fiyat ve diğer bilgilerde oluşan değişiklik-uyuşmazlık yatirimkredi.com sitesini bağlamamaktadır. Yatırımkredi.com sitesi sizlere al-sat tavsiyesi vermemektedir Sadece yatırımcılara piyasada daha rasyonel karar almalarını sağlayacak finansal okur yazarlığı artırmayı amaçlamaktadır. Sitede yer alan materyaller kaynak gösterilmek suretiyle kullanıma açıktır. Soru ve sorunlarınız için: [email protected]. Aselsan Mum Çubuk Analizi, Garanti Bankası Mum Çubuk Analizi, THYAO Mum Çubuk Analizi, KOZAA Mum çubuk analizi, Ereğli mum çubuk analizi ve daha fazlası..

20 Yorum

 1. 2 sene önce

  bazı hisseler eksik bakamıyoruz..

 2. Suleyman Bey Merhaba, Mum Çukuk Analizi kısmında hangi hissenin eksik olduğunu yazabilirseniz kısa sürede ekleyelim. İyi çalışmalar bol kazançlar

 3. 2 sene önce

  #KONTR #ESEN #DNISI

 4. 2 sene önce

  Merhabalar,
  Kontrolmatik (kontr)
  Esenboğa Elektrik (Esen)
  Dinamik Isı (DNISI)
  Ekler misiniz?

 5. 2 sene önce

  Hisselerin yanında “.IS” yazan hisseler açılmıyor.

 6. 2 sene önce

  Bu arada emeğinize sağlık. Uzun vade bekleyince , yatırımcı olunca ne gibi kazançlar elde edebileceğimizi görüyoruz. Teşekkür ederiz.

 7. Bu mum teknik analiz programını saatlikte çalıştırmayı denediniz mi ? Başarılı olacağını tahmin ediyorum özellikle kripto paralarda.

 8. 2 sene önce

  ARDYZ

 9. Yönetici 2 sene önce

  Şu an bunu paralı şekilde satan internet siteleri mevcut. Belki önümüzdeki dönemde bunu entegre etmeye çalışabiliriz Eray bey.

 10. Yönetici 2 sene önce

  Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz Ekrem Bey.

 11. 2 sene önce

  turk ilaçta eksik

 12. 2 sene önce

  Merhaba. Birçok kağıt eksik ve yanında ıs yazanlar açılmıyor. Bu sayfa borsa da görüp görebileceğim en faydalı sayfa. Fakat eksik hisseler neden eklenmiyor acaba

 13. Serdal bey hangi hisseleri istiyorsunuz ve hangi hisseler gözükmüyor? Başka tarayıcıda deneyip yazarsanız düzeltip yeni istenilen hisseleri ekleyelim.

 14. 2 sene önce

  türk ilaç da ekler misiniz

 15. naten ,esen bulamıyorum .bir de bunu aktif olarak güniçi kullanmanın yolu var mıydı acaba.

 16. Naten işlem koduna sahip hisse ile Esen işlem koduna sahip hisse teknik grafik bölümüne eklenmiştir. iyi çalışmaşlar bol kazançlar

 17. KONTR ve ESEN hisseler eklenmiştir.

 18. TRILC eklenmiştir.

 19. 2 sene önce

  NTGAZ Naturel Gaz hissesini göremedim ekleyebilir misiniz teşekkürler.

 20. Bmsch da lütfen