İş Bankası – Nays Uygulaması Nedir? Para Kazanma |2023

İş Bankası – Nays Uygulaması Nedir?

İş Bankası Nays Uygulaması, davet yoluyla ve kazı kazan oynayarak mobil uygulamadan para kazanabileceğiniz, İş Bankası güvencesinde Papara ile benzer özelliklere sahip bir mobil uygulamadır. Çok kısa bir sürede 100.000 binden fazla kişinin indirdiği İş Bankası NAYS aplikasyonu, hakkında size detaylı bilgiler verip ve nasıl Nays uygulamasından nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız.

Nays Uygulaması Nedir?

Nays uygulaması, İş bankası’nın Papara gibi özellikle mobil bankacılığı yaygınlaştırmak, hızlı para alışverişini sağlamak üzere geliştirilen bir uygulamadır. Burada özellikle şunu vurgulayalım program/şirket İŞ BANKASI’na ait. Yani tamamen güvenebileceğiniz bir uygulama.

NAYS ile Para Transferi

Nays uygulamasının en önemli özelliklerinden biri mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde para transferi yapmak.

 • İster herhangi bir banka hesabınızdan (İŞ bankası veya başka bankalar da olabilir)
 • İster banka kartınızla
 • İsterseniz İŞ BANKASI bankamatiklerinden 7/24 para yükleyebilir ya da para çekebilirsiniz.
Nays para yükleme

Peki Nays işlem ücretleri Ne kadar? Programın güzel yanlarından biri  şu an yeni bir program olması sebebi ile NAYS işlemleri BEDAVA

 kayıt olma Ücretsiz
kullanıcıları arası para gönderme Ücretsiz
IBAN ile para gönderme Ücretsiz
Bankamatik’ten nakit çekme Ücretsiz
Bankamatik’ten para yükleme Ücretsiz
Banka hesabından para yükleme Ücretsiz

Harcama

Nays aplikasyonunun diğer güzel bir yanı birçok internet sitesinden alışveriş yaptıkça size indirimler sunması ve yaptığınız harcamanın bir bölümü kadar nakit iadesi yapması.

Programı kullanarak yapacağınız

 • Nays ile yaptığınız Hepsiburada alışverişlerinden yüzde 10 nakit iadesi alırsınız. Örneğin 500 TL’lik bir Hepsiburada alışverişini NAYS üzerinde yaparsanız size 50 TL indirim verir. Bu indirim tutarı NAYS sayesinde işlemden sonra bakiyenize eklenir.
 • Nays ile pek yakında özellikle İstabulluları sevindirecek bir gelişme de İstanbul kart harcamalarında para iadesi verecek olması.
 • Nays uygulamasını kullanarak Pazarama ve Yemeksepeti sitelerinde de nakit iadesi alabiliyorsunuz. Bu açıdan program sürekli yeni anlaşmalar yapıyor.
Bu makale ilginizi çekebilir:   Futures Nedir? Hangi İşlemler Yapılır? |2023

Nays Para Kazanma Nasıl?

İŞ Bankası – Nays ile nasıl para kazanılır? Nays davet yolu ile nasıl para kazanılır aslında çok basit bir şey.

 1. Nays’ı davetiye linki ile yüklediğinizde 10 TL kazanıyorsunuz. (+ 10 TL kazanırsınız) Davetiye linki
 2.  İlk para gönderme ya da diğer harcama işleminde 10 TL daha kazanıyorsunuz. Örneğin arkadaşınıza ücretsiz 1 tl transfer edin yeterli. (+ 10 TL kazanırsınız)
 3. Programı yükleyip davet linkinizi oluşturduktan sonra siz de başkalarını davetiye ile üye yaptıkça üye başına 10 TL daha kazanıyorsunuz. (Her davetiye ile katılan kişi başına 10 TL daha cepte.)

Kısaca davetiye linki ile üye olup sadece anne babanızı üye yapsanız bile siz 40 TL kazanırsınız anne ve babanız da en az 20’şer lira toplamda 80 TL para kazanırsınız. Yaklaşık 5 dakikada 80 TL para kazanmak gerçekten çok kazançlı bir işlem olur. 

Şimdi Kazan

Nays Şimdi Kazan özelliği programın diğer bir güzelliği.

Programı kullanarak haftada 4 defa 50 TL para gönderim işlemi yaptığınızda ya da Nays hesabınıza 1 defa para geldiğinde size Şimdi Kazan oynama imkanı veriyor. Nays Şimdi Kazan aslında bildiğiniz Kazı Kazan gibi 4 kutucuktan 3’ünde aynı resmi bulursanız resimdeki para kadar para hesabınıza yatıyor. Hediye para nakit olduğu için ister harcarsınız ister nakit çekerseniz. Gelen her para bakiyenize yüklenir. Şöyle düşünebilirsiniz eğer para göndermek için ücret ödemiyorsanız (maaş müşterisi veya emeklilere bu imkan veriliyor) haftada 4 defa yolladığınız paraya en az 4 maksimum 100 TL, ayda en az 16 TL maksimum 400 TL para kazanabilirsiniz.

Şimdi Kazan

Nays Uygulaması Nasıl Yüklenir?

Uygulama şu an hem Android telefonlar hem de IOS işletim telefonları için kullanılabilmektedir.

 • İlk adımda Telefonunuzun işletim sisteminde göre Iphone veya Android için uygun linkte tıklayıp programı telefona indirin.
Bu makale ilginizi çekebilir:   Çekirdek Enflasyon Nedir? Nasıl Hesaplanır? 2019

 • İkinci adımda adınız/soyadınız/TC kimlik numaranız/Doğum tarihiniz gibi bilgileri doldurunuz. Bu bilgiler size ait olsun. İş bankası E-devlet bilgileri ile karşılaştırdığı için sahte bilgi girmeyin.
 • İsteğe bağlı olarak e-mail adresi girebilirsiniz.
 • Sonraki adımda telefon numaranızın size ait olup olmadığını gösteren bir mesaj alacaksınız.
 • Dördüncü adımda 6 haneli bir şifre oluşturmanız istenecek. Bu adımdan sonra artık siz de bir NAYS kullanıcısısınız.

Şimdi hesabınıza 1 TL para transferi yaparsanız 10 TL hesabınıza yüklenecek!

Nays Para Yukleme

 1. Programı açın.
 2. Para yükleme sekmesine tıklayın.
 3. Oradaki IBAN kısmını kopyalayıp kendi bankanızdan para gönderme kısmına yapıştırın. (Gördüğünüz gibi ipucu kısmında Türkiye İş Bankası Yazıyor)
 4. Alıcı kısmına: Nays yazın
 5. Açıklama kısmına: sadece TC kimlik numaranızı yazın(Örneğin: 11223344556)

 

nays para yukleme

Hesabınıza 1 TL yükledikten sonra Nays programına şöyle 1 bilgi gelecek!

Nasy Para Kazanma

Gördüğünüz gibi Nays Bakiyenize 10 TL eklendi.

Nays Davetiye Oluşturma

Hesap açarak para kazanmayı öğrendik. Artık sevdiklerimizi davet ederek para kazanmaya başlayabiliriz. Bu işlem de çok kolay.

Bunun için programın ana sayfasındaki

 1. Nays ile nasıl kazanırımsekmesine tıklayın
 2. Sonra Davet Et! sekmesine tıklayın.
 3. Tekrar aşağıdaki Davet Et! sekmesine tıklayın.
 4. Şimdi sizin için oluşturulan davet linkini sevdiklerinizle paylaşarak 100 TL’ye kadar davet yoluyla para kazanabilirsiniz.
Bakiye

Şimdi siz de Nays programını telefonunuza indirip para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayıp  ya da bu linke (tıklayın) tıklayarak programı tamamen ücretsiz indirebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz 🙂