Vakıfbank Kredi Kartı Nakit Avans Nasıl Çekilir? |2023

Vakıfbank Kredi Kartı Avans Nasıl Çekilir?

Vakıfbank Müşterileri İster Worldcard ister diğer Vakıfbank kredi kartlarındaki limit üzerinden hem Nakit avans hem de Taksitli Nakit Avans çekebilirler. Yazımızda sizlere mobil uygulama üzerinden hangi sekmeleri kullanarak nasıl nakit avans veya taksitli nakit avans çekebileceğinizi anlatacağız.

Vakıfbank Nakit Avans Nasıl Çekilir?

  1. Vakıfbank Mobil Şube Uygulamasına Giriş Yaparsınız. Mobil uygulamanız yoksa hem Appstore hem de Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Kolayca da şifrenizi alırsınız. (Resimlerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.)
vakıfbank kredi kartı için mobil uygulama
vakıfbank kredi kartı nakit avans için mobil uygulama ana sayfa

2. Ana ekran geldiğinde yapabileceğiniz ilk şey sağ alt tarafta yer alan tüm işlemler sekmesini tıklarsınız. (Resimlerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.)

3. Şimdi de açılan ekranda Kredi Kartları’na tıklayın. (Resimlerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.)

4. Bu aşamada ekranı biraz aşağıya kaydırabilirsiniz. Karşınıza alttaki resimdeki başlıklar gelecek. Nakit Avans İşlemlerini tıklarsınız. (Resimlerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.)

5. Şimdi de Nakit Avans Sekmesini tıklayınız

6. Nakit Avans çekmek istediğiniz kredi kartınızı seçmenizi isteyecektir. Birden fazla Vakıfbank kredi kartınız varsa arasından size uygun  geleni nakit avans çekmek istediğinizi seçebilirsiniz. Size ne kadar Nakit Avans çekebileceğinizi gösteren Nakit Avans Limitine inin. Sonra altta İşlem bilgileri kutucuğunun altına ne kadar nakit çekmek istiyorsanız o tutarı yazın.

7. Devam dediğinizde karşınıza çekmek istediğiniz Vakıfbank Kredi Kartı Nakit Avans tutar ve Vakıfbank Kredi Kartı Nakit Avans masrafı çıkacaktır. Masraf faizden farklı olarak tek seferlik olarak hesabınıza yansıtılacaktır. Ocak 2021 için yüzde 1 kadardır.

Vakıfbank Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Kredi kartından taksitli nakit avans ve nakit avans çekmek arasından sizi yoracak büyük bir fark yok. Vakıfbank Mobil sistemi bu konuda kolay kullanılabilir bir sistem. Yapmanız gereken şey yukarıda yazan ilk dört maddenin aynısını yapmak. Beşinci maddeye geldiğinizde ise Taksitli Nakit Avansı seçin.

Bu makale ilginizi çekebilir:   Kredi Yapılandırma Nedir? Banka Borcu Yapılandırma |2023

5. Şimdi de Taksitli Nakit Avans Sekmesini tıklayınız

6. Taksitli Nakit Avans Çekmek için kullanacağınız kredi kartınızı seçin. parayı aktarmak istediğiniz Vakıfbank Mevduat Hesabınızı seçiniz. Sayfayı aşağı kaydırınca size Tutar ve Taksit Sayısı yazılı iki kutucuk daha görünecek. İstediğiniz Tutarı ve Taksitli Nakit Avans için istediğiniz Taksit Sayısını Girin ve Devam tuşuna basınız

 

7. Bu ekranda size taksitli nakit avans faiz oranlarını ve çektiğiniz rakamın maliyetini gösteren bir ekran çıkacak. 2021 yılının ilk aylarında faiz oranlarının aylık maliyeti yüzde 1.69 civarıdır. Onayla tuşuna bastığınızda paranız seçtiğiniz Vakıfbank Mevduat Hesabınıza aktarılacaktır.