Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar |2023

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar 2019

Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar, Yeni yıla doğru girerken tatil, yeni yıl için kendinizi ödüllendirmek istediğiniz eşyaları satın almak istediğiniz ürünler için birçok banka yılbaşı kredisi imkanı sunmaktadır. Yeni yıl’a girmeden kredi kotalarını da doldurmak isteyen bankalar bu sayede uygun faiz, vade imkanları sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışmaktadır. Makalenin ilk kısmında yılbaşı kredisini nasıl alacağınız ile ilgili ipuçları bulunmaktadır. Sonraki aşamada ise yılbaşı kredisi veren bankalar ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Yılbaşı Kredisi Nasıl Alınır?

Yılbaşı yaklaştıkça bankaların rekabet fırsatları da artmaktadır. Yeni yıla eğlenerek veya daha fazla nakit kullanarak girecek kişiler için birçok kampanya sunulmaktadır. Her bankanın birbirinden değişik ve ilgi çekici vade ve faiz seçenekleri bulunmaktadır. Yeni yıla kredi çekerek girmeyi planlıyorsanız yazımızda bulunan bilgilere de göz atmanızı öneririz.

Yıl başında kredi çekmek isteyenlerin imdadına koşan kredi türü ihtiyaç kredisi ürünlerinden biridir. Bu krediler genellikle düşük faiz oranına, indirimli dosya masrafına veya kolay ödeme yollarına sahiptir.

Yılbaşı Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

Kredi için gerekli olan belli başlı başvuru şartları bulunmaktadır. Bu şartlar ve belgeler müşteriler ile varsa kefilleri için şunlardır;

• Nüfus cüzdanı fotokopisi,

• Geliri ispatlayan belge (Emekli aylık bilgisi veren e-devlet çıktısı, e-bordro, emekli maaş cüzdanı fotokopisi, kira geliri varsa kira kontratı fotokopisi, vergi levhası vb.),

• Abonelik gerektiren bir hizmetle ilgili son 3 ayın müşteri adına düzenlenmiş abone faturası veya son 3 ayı ispatlayıcı ikametgah belgesi gerekli olan belgelerdendir.

Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar 2019

Yılbaşı Kredisi İş Bankası

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi ile kredi almayı düşünenlere aylık eşit taksitler veya kişiye özel taksitli ödeme planı kolaylığı sunmaktadır. Anında kredi başvurusu yapılabilmektedir. İşCepten, bireysel internet Şubesinden, bankamatikten, telefon şubesinden, İş Tabletten, İş Bankası şubelerinden başvuru kabul edilmektedir. Kredi notu konusunda sıkıntısı olmayan kullanıcılar için anında kredi verilmektedir.

Vakıfbank

Vakıfbank, tüm ihtiyaçları içerisinde barındıran İhtiyaç Kredisi sunmaktadır. 60 aya varan vade seçenekleri ile %1.35 faiz oranı veren bankadan yılbaşı harcamaları için kredi çekmek de oldukça kolay. Kamu personeli, özel sektörde çalışanlar ve emekliler için İhtiyaç Kredisi kampanyaları konusunda bilgi almak için Vakıfbank şubelerinde, İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığına başvuru yapmak gerekir.

Yılbaşı harcamaları için çekilebilen İhtiyaç Kredisi dileyenler için aylık eşit, artan veya azalan taksit ödemeli, değişken taksit ödemeli veya son taksit balon ödemeli şeklinde ödenmektedir. Kredi tahsis ücreti ise bankanın vermiş olduğu karara göre % 0.5+BSMV şeklinde olmaktadır.

Garanti BBVA

Garanti BBVA, yılbaşı harcamaları olanlar için İhtiyaç Kredisi kullanma imkanı sunmaktadır. 60 aya varan vade seçenekleri, uygun faiz oranları ile kredi kullanımı gerçekleşebilmektedir. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden İhtiyaç Kredisi başvurusu alınmaktadır. Ayrıca şubeye gitmeden hesaba aktarılan kredi tutarı kullanıma açık hale gelmektedir.

Örneği 15.000 TL’lik kredi tutarı için %1,76 faiz oranı, 60 ay vade, 75 TL tahsis ücreti, 281,25 TL sigorta ve vergi ücreti verilmektedir. Kredinin aylık taksiti 443,30 TL’ye tekabül etmektedir. Yıllık maliyet ise % 28,8392 olmaktadır.

Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası yılbaşı için ekstra harcaması olup da eksik finansmanı olan kişilere İhtiyaç Kredisi adı altında finansman sağlamaktadır. Bankanın kendi müşterileri internet bankacılığı veya mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla başvuru yapabilmektedir. Bankanın müşterisi olmayanlar şubeye gidip gerekli bilgileri edindikten sonra başvuru yapabilmektedir.

Yapı Kredi’den 10.000 TL kredi tutarı alıp 36 ay vade seçeneği ile ödemek isteyen kişilerden 50 TL kredi tahsis ücreti alınmakta ve kredi tutarına aylık %1,74 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredinin toplam geri ödeme tutarı 3 yıl sonrasında 14.324,04 TL olmaktadır.

ING Bank

ING Bank yeni yılda finansmanı eksik olan kişiler için İhtiyaç Kredisi adı altında kredi desteği sunmaktadır. Kredi kampanyasında aylık faiz oranı %1,19’dan başlamaktadır. Ayrıca 60 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır. ING Bank’ta İhtiyaç Kredisi başvurusu internet bankacılığı, mobil uygulama, telefon bankacılığı ve şubeye giderek yapılabilmektedir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank, yeni yıl dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlara kredi desteği sunmaktadır. Müşterinin sahip olduğu kredi skoruna göre kredinin tutarı belli olmaktadır. Kampanyaya katılmak isteyenler için 3 ile 60 ay arasında vade seçenekleri sunulmaktadır.
QNB Finansbank’ta 15.000 TL tutarında kredi desteği alabilmek için ödenmesi gereken faiz oranı %1,19’dur. 35.000 TL üzerinde kredi çekmek isteyenler için şubede başvuru alınmaktadır. Ayrıca piyasada yaşanan değişmelerde QNB Finansbank ile müşterinin korunmasına önem verilmektedir.

Odeabank

Odeabank Nakit Hazır kampanyası ile yeni yıla girmeye hazırlananlara kredi desteği sunmaktadır. 60 aya varan vade seçenekleri ve başvuru koşullarının kolaylığı ile müşterinin yeni yılda ihtiyacı olan finansman desteği sağlanmaktadır.

Örneğin 10.000 TL’lik kredide ödeme 36 ay vadeli olduğundan faiz oranı %1,75’tir. Ayrıca kredi tahsis ücreti olarak 53 TL alınmaktadır. Çekilen kredi tutarında taksit tutarı 399 TL olmaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Giriş Yap

YatırımKredi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!