Nisan İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nisan İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi faiz oranları, Vakıfbank (Bireysel Kredi Kartı Ödeme Kolaylığı Kampanyası Oran: %1,10), Halkbank (Halk Destek Kredisi Oran: %1,10), Ziraat Bankası (Birleştiren İhtiyaç Kredisi Oran: %1,10) öncülüklerinde indirimli olarak sunulmaya başlandı. Nisan 2019 ihtiyaç kredisi faiz oranları, Ekonomide belirsiz gelişmeler yaşanması ve seçim havasının halen atılmaması sebebiyle, ihtiyaç kredisi faiz oranlarının da olumlu şekilde karşımıza çıkmayışını beraberinde getirdi. Mart ihtiyaç kredisi faiz oranları ile eşdeğerde sunulmaya devam etmektedir.

2019 İhtiyaç Kredisi Faizleri

İhtiyaç kredisi faiz oranlarının yanı sıra 120 aylık Konut kredisi faizleri Nisan ayı itibariyle % 1.28 faiz oranları ile uygulanmaya başlandı. Ziraat Bankası’nın sunduğu Birleştiren İhtiyaç Kredisi; halihazırda ve yeni gelecek olan bireysel müşterilerin Ziraat Bankası veya diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını; gelirlerine uygun ödeme planı oluşturarak, uygun koşullarda birleştirme imkânı sunmaktadır. Vakıfbank’ın Bireysel Kredi Kartı ödeme kolaylığı kampanyası ile de aylık %1,10 faiz oranı verilerek, indirimli kampanyalar sunulmaya başlanmıştır.

Halkbank Halk Destek Kredisi, Halkbank kişisel kart sahiplerinden borçlarını ötelemek isteyen veya ödemekte zorlanan, birikmiş kredi kartı borcunu bireysel kredi vasıtasıyla taksitlendirmek isteyen müşteriler için oluşturulmuş bir ihtiyaç kredisi kampanyasıdır.Nisan ayı itibariyle indirimli olarak devam eden kredi kampanyaları arasındadır. Yüzde 1,10 faiz oranıyla sunulan indirimli kampanyalardan biridir.

Nisan 2019 Faiz İndirimli Kampanyalar

TEB kredilerinde sunulan faiz indirimleri ile birlikte CEPTETEB İhtiyaç Kredisi %1,99 faiz oranıyla sunuluyor. QNB Finansbank, yüzde 1.99 faiz oranıyla sunulan indirimli ihtiyaç kredileri arasındadır.

Alternatif Bank Yılın Kredisi Kampanyası, aylık yüzde oranı: %1,79 ile sunulan Nisan ayı kampanyaları arasındadır geçtiğimiz ay ile aynı faiz oranlarını vermeye devam etmektedir. Diğer özel bankalar faiz oranlarını bir miktar arttırırken Alternatif Bank faiz oranlarında arttırıma gitmemiştir. Burgan Bank dijital kredi kampanyası, %1.89 faiz oranıyla verilen kredi kampanyaları arasında yer alıyor.

Burganbank Dijital İhtiyaç Kredisi, aylık %2,09 faiz oranı ile geçen ay’a göre 0,10 puanlık bir artış yapmıştır. Buna rağmen özel bankalar arasında indirimli sayılacak kredi oranlarına sahiptir. ING Bank dijital kredi ve ihtiyaç kredi kampanyaları aylık %2,21 faiz oranı ile geçen ay’ın aynı dönemine göre faiz oranlarında artış yaşayan diğer özel bankalar arasına girmiştir.

İndirimli İhtiyaç Kredileri

Kamu bankalarının kredi kartı kapatma ihtiyaç kredilerine karşın normal olarak verilen krediler içerisinde en uygun olan banka Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi ve Vakıfbank 65. Yıl Kredisidir. Aynı zamanda yukarıda da verdiğimiz gibi Oranı: %1,79 olan Alternatif Bank oranı da göze çarpıyor.

Bunun yanında sırası ile Bankaların faiz oranları bu şekildedir.

 

Faiz Nedir?

Nisan ayında faiz indirimi ile sunulan krediler arasında yukarıda da görüldüğü gibi Ziraat Bankası bulunuyor. İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde yüzde1.53 faiz oranı ile sunulan kredi çeşitleri arasındadır.

Enpara İhtiyaç Kredisi Kampanyası, yüzde 2,39 faiz oranı ile sunulan kredi çeşitleri arasındadır. Akbank Direkt kredi kampanyası %2,44, Finansbank kredi kampanyası yüzde 1,99 olarak sunuluyor.

Masrafsız İhtiyaç Kredisi, Enpara.com kredi kampanyası dahilinde cazip indirimlerle sunuluyor.

Faiz çeşitleri nelerdir?

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyası, %2,38 oranında sunulan faiz indirimleri ile sunuluyor. Nisan 2019 kredi kampanyaları dahilinde verilen faiz indirimleri ile Anadolubank İhtiyaç kredisi bulunuyor. Nisan ayı faiz oranı %2,45 olarak sunuluyor.

Odeabank indirimli kredi faiz oranları, Nakit Hazır Kredi kampanyası yüzde 2,27 faiz oranı ile sunulan kampanyalar arasındadır. Fiba banka İhtiyaç Kredisi başvurularında aylık yüzde 2,49 faiz oranları uygulanıyor.

TEB ihtiyaç kredilerindeki faiz oranları ise 2,89 oranında sunuluyor. Pratik İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde TEB kredisi başvuruları %2.89 üzerinden sunuluyor.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Tüm bankaların ihtiyaç kredilerinde indirimli faiz oranları ile başvuru yapmak için banka şubelerinden direkt başvuru yapılabilir. İnternet bankacılığı sistemlerinden, mobil bank sistemlerinden, kampanya türlerine göre ATM veya SMS bankacılığı sistemlerinden direkt başvuru yapılabilir.

İhtiyaç kredi başvurusu Nisan 2019 kampanyaları dahilinde, tüketici kredisi kullanacak kişiler doğrudan başvuru yapabilirler. Kredilerin limitleri, faiz oranları, vade sürelerine göre başvuru yapılabilir. En uygun kredileri inceleyerek başvuru yapabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Giriş Yap

YatırımKredi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!