Paycell Fibabanka İhtiyaç Kredisi %0.49 Başlayan |2023

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paycell Fibabank İhtiyaç Kredisi

Paycell Fibabank ile anlaşarak müşterilerine özel Paycell  %0.49’dan başlayan oranlarda müşterilerine kredi çekme imkanı sunmaya başladı. Paycell Fibabank ihtiyaç kredisini Paycell’i yükleyerek ana ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu makalemizde size İhtiyaç kredisini nasıl çekebileceğiniz Paycell’i nasıl yükleyeceğiniz ve diğer vadelerde yüzde kaç faizle kredi çekebileceğinizi anlatacağız.

Paycell Nedir?

Paycell, Turkcell’in müşterilerine para gönderme, para alma, yatırım işlemleri (Altın, Platin, Gümüş), pek yakında yurtdışı hisse senedi alma-satma, Sigorta alma, Fatura ödeme yapabilecekleri bir hizmet platformudur. Şu ana kadar 5 milyon kişi tarafından kullanılan Paycell, Turkcell’in kendi bankasını kurmak için yaptığı girişimler sonrası çok daha etkin bir şirket haline gelecektir.

Paycell ile Fibabank üzerinden sağlanan bankamatik kartı ile pos cihazı olan işletmelerde de ödeme yapabilir ya da paranızı hesabınıza çekebilirsiniz.

Paycell nedir
Paycell nedir

Paycell İhtiyaç Kredisi

Makalemizin başında da size söz ettiğimiz üzere Paycell Fibabank ile anlaşarak müşterilerine farklı vade ve farklı miktarlarda TL kredisi sunmaya başlamıştır. Bu sayede hem Fibabank müşteri kazanmak da hem de Paycell Finans piyasasında daha bilinir hale gelmeyi  amaçlamaktadır.

Paycell 6 aya kadar %0.49 faizle müşterilerine Fibabanka anlaşmalı 2500 TL kredi sunmaktadır. Enflasyonun aylık %4-5 seviyesinde olduğu bir dönemde kısa vadeli ihtiyaçlar için iş görecek bir miktar paradır.

Farklı vade ve faiz oranlarında da Ön Onaysız İhtiyaç kredisi çekme imkanı bulunmaktadır. Bunun için Paycell yükleyip, İhtiyaç kredisine başvurursanız 4-5 dakika içinde size Fibabank’ın sunduğu bu kredi limitlerini ve faiz oranlarını görebilirsiniz.

Paycell çekebileceğiniz kredi miktarı Kredi Puanınız ve geliriniz ile paralel artmaktadır.

Çekeceğiniz kredi miktarı arttıkça ve kredi vadesi uzadıkça faiz oranı yükselmektedir:

  • 2.500 TL 6 aya kadar yüzde 0.49 iken
  • 2.500 TL 12 ay ihtiyaç kredisi faiz oranı %1’dir (piyasada %1.69 ile %3.5)
  • 5.000 TL 6 ay %1.53 iken
  • 5.000 TL 12 ay faiz oranı %1.6’dır (piyasada %1.69 ile %3.5)
  • 10.000 TL 6 ay faiz oranı %2.09
  • 10.000 TL 12 ay faiz oranı ise %2.10’dur.
Paycell İhtiyaç Kredisi faiz oranları
Paycell İhtiyaç Kredisi faiz oranları liste 1
Paycell İhtiyaç Kredisi faiz oranları 2
Paycell İhtiyaç Kredisi faiz oranları liste 2

İş Bankası NAYS Uygulaması ile 120 TL kazanabileceğinizi biliyor musunuz? İş Bankası, Paycell Kart gibi hizmet veren yeni uygulaması NAYS ve NAYS kart ile hizmete başladı. Nays uygulamasının herkes tarafından bilinmesi için programı yükleyip ilk işlemini yapan herkese 10 TL ve davet ettiği arkadaş başına 10 TL toplam 120 TL para veriyor.İŞ BANKASI NAYS UYGULAMASI NEDİR? NASIL PARA KAZANILIR? Okumak İçin Tıklayınız