Sabancı Holding Yardım Parası | Kasım-2021

Sabancı Yardım Parası

Sabancı holding yardım parası nasıl alınır? Sabancı holding burs başvurusu nasıl yapılır? Sabancı holding kimlere yardım eder? tarzında soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Maddi olarak zor durumda olan kişilere, ailelere ve öğrencilere yardım parası veren şirketleri tanıtmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan bir konuda soru sormak için yorumlar kısmını kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Sabancı holding yardım parası ve burs verme durumunu inceleyeceğiz. Sabancı vakfı olarak uzun yıllardır yardım ve burslar verdiklerini hem medyadan hem de vakıfın kendi internet sitesinden biliyoruz.

Sabancı Holding Burs Başvurusu

Sabancı holding yardım parası bursları, vakfın her sene belirlediği üniversitelere yerleşen başarılı, maddi durumu iyi olmayan ve maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere başvurmaları halinde kontenjanlar dahilinde karşılıksız verilen burstur.

Burs başvurularını her yıl Eylül – Ekim aylarında e-bursum adlı siteden gerçekleştirebilirsiniz. Yine Vakfın kendi sitesinde yer alan bilgilere göre doğrudan başvurular değerlendirmeye alınmaz ve kabul edilmez şeklindedir.

Burada yer alan bilgiler sizlere yol göstermek amaçlı olup doğruluğunu bahsedilen kişi, firma veya şirketin internet sitesinde bulabilirsiniz.

Sabancı Holding Kimlere Yardım Eder?

Sabancı holding yardım parası olarak kimlere olanak sağlar? tarzında bir soruya vereceğimiz cevap vakıflarının sitesinde sadece üniversiteye yeni başlamış kişilere verecekleri burslarla sınırlı kaldığını söyleyebiliriz.

Yardım alamayacakları şu şekilde belirtmişlerdir.

  • Kişilerden veya kuruluşlardan gelen bina ve tesis yapımı, ayni yardım (kitap, büro makineleri, bilgisayar, araba, donanım, v.b.) veya nakit yardımı talepleri
  • Kişisel yardım talepleri (borç para/kredi/sağlık harcamaları, v.b.)
  • İş olanağı sağlanması veya sağlanmasına yardımcı olunması talepleri

Sabancı Holding Yardım Parası

Yukarıda ki maddeleri biraz açarsak, küçük şirketlere veya kişilere ev yapımı, bina yapımı, herhangi bir proje için fon sağlanması gibi yardımları kesinlikle yapmamaktadır. Keyfi ihtiyaç olarak kişisel istekler, araba, telefon, bilgisayar veya tablet gibi yardım teklifleri dikkate alınmamaktadır. Borç para, kredi talepleri, hisse senedi, sağlık için istenen para taleplerini de aynı şekilde geri çevirmektedirler.

Sabancı Holding yardım parası yukarıda ki açıklamalarımız da okuduğunuz üzere sadece burs amaçlı yardım parası vermektedir. Bunlarda belirli koşullar çerçevesinde olmaktadır. Sabancı Vakfı web sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizlere aşağıda vakfın internet sitesini vereceğiz. Yine de aklınıza takılan sorularınız için bizlere yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Bu makale ilginizi çekebilir:   A101 Marketler Zinciri Kimindir? |2023

Kaynak

SabancıVakfı

Bir yorum

  1. Merhabalar ben yardım istiyorum 5 tane çocuğum var gecinemiyoruz okula gidiyorlar çok zorlanıyoruz eşim askeri ücretle çalışıyor kirada oturuyoruz en küçük oğlum 8 aylık bezini mamasını alamıyorum Allah rızası için yardım edim telefon numaramı yazıyorum 05356136186 İstanbul sultangazide oturuyorum