Yemeksepeti Üye İşyeri Olmak
Yemeksepeti Üye İşyeri Olmak

Yemeksepeti Üye İşyeri Olmak Ne İşe Yarar |2023

Yemeksepeti Üye İşyeri Olmak

Yemeksepeti.com uzun yıllardır yemek sektöründe sipariş vermek isteyen müşteriler ile yemek sektöründe faaliyet gösteren işletmeleri buluşturan online bir platformdur. Milyonlarca üyesine ve Türkiye’nin dört bir yanında binlerce işletmeye hizmet sağlamaktadır. Yemeksepeti.com gıda sektöründe faaliyet gösteren birçok işletmenin cirosunu yükseltmek için kullandığı bir platform haline gelmiştir. Bu yazımızda Yemeksepeti üye iş yeri olmak ve üye iş yeri olmanın avantajları hakkında bilgi vereceğiz.

Üye Profili

Yemeksepeti.com‘dan yemek siparişi veren milyonlarca üyesi bulunmaktadır. Üyelerin, müşteri sadakatlerini ele alırsak üye işyeri olmanın avantajlarını ve dezavantajlarını daha iyi analiz edebiliriz. Yemeksepeti, prensip olarak yemek siparişi veren müşterilere bütüncül bir hizmet deneyimi sunmaktadır. Müşterilerine, birçok firmanın menüsünü sunarken yemeğin sipariş edildiği andan teslim edilmesine kadar takibini yapmaktadır. Ayrıca site üyelerine restoranları puanlama imkanı da sunmaktadır. Hız, lezzet ve kalite olarak üç parçaya ayrılan bu puanlama yemek siparişi verenler tarafından bir sinyal olarak kullanılır. 21. yüzyılda sosyal medyanın bu kadar geliştiği, bilginin çok hızlı aktığı günümüzde insanlar puanları oldukça önemsemektedir.

Tavuk Dönerci veya kısmen herhangi bir dönerci açarken hangi güçlükler ile karşılaşılabilir? Tavuk döner açmak karlı mıdır? sorusuna cevap aradığımız makalemizi okumak için tıklayınız 

Burada puanı yüksek olan işletmelerden daha fazla yemek siparişinde bulunulur. Sistem müşterilerinin sipariş durumunu sürekli günceller. Sitenin üyeleri, işletmeleri puanlayarak bir çeşit ego (kötü anlamda değil) tatmini de sağlamaktadır. Bu sayede gerçekten memnun kaldıkları işletmeleri yükseltirken hizmetinden memnun kalmadıkları işletmeleri sadece bir defa değil puan vererek daha fazla cezalandırabilmektedir. Bu ilişki yemeksepeti üyelerini, site dışında sipariş vermemeye itmektedir. Ayrıca restoran altına yapılan yorumlar da müşterilerin kendilerini ifade etmesini sağladığından birçok üyelerin sadece site üzerinden sipariş vermesine neden olur.

Toparlarsak siteye üye olan müşteriler birçok avantaja sahip olduğundan sipariş verme alışkanlıklarını değiştirmemektedir. Bu durumda sitesine üye olmayı birçok açıdan neredeyse zorunlu kılmaktadır. Cirosunu yükseltmek isteyen işletmeler, işletmelerinin boyutu, yeri ne olursa olsun. Paket yemek sipariş konusunda

Nasıl Üye İşyeri Olunur?

Eğer sipariş usulü çalışıyorsanız. Dışarıya servis yaparak hasılanızı artırmak istiyorsanız üye iş yeri olmanız oldukça işinize yarayacaktır. Eskiden sitenin il temsilcileri işletmeleri dolaşarak sisteme dahil olmanız için çalışmaktaydı. Yeni sistemde üye iş yeri linkinden restoran ekle diyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Böylece hızlıca sizinle iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda üye iş yeri olmak için gerekli link mevcuttur.

Bu makale ilginizi çekebilir:   Swing Trade Nedir? Swing Trader Stratejileri |2023

Üye işyeri olma linki

Üye İşyeri Koşulları

 • Üye işyeri olmanız için vergi veren bir iş yeri sahibi olmasınız. Bu sayede dönem sonunda hizmet bedeli olarak faturalandırılacaksınız.
 • Ayrıca siparişlerinizi kontrol edebilmeniz için ise internete bağlı bir bilgisayarınız olmalıdır.
 • Yemek siparişi tutarının yüzde 12’si kadar komisyon ödersiniz. Ayrıca komisyonun KDV’sini ödersiniz.
 • Online ödeme yapan müşterilerin ödemeleri 45 gün sonra hesabınıza geçer.
 • Restoran sayfasında en üstte sponsorlu olarak görünmek isteyen müşteriler için 2000 civarı ekstra ücretlendirme yapılır.

Yemeksepeti Üye İşyeri İletişim

 • Adresi: TÜRKİYE / İSTANBUL / ŞİŞLİ / ESENTEPE
 • İletişim Telefon Numarası:  +90 212 359 18 0
 • Ayrıca: 444 5 445
 • Email adresi: [email protected]

8 yorumlar

 1. Merhaba ben iş arayorum kuryeci

 2. CV gönderir misin [email protected]

 3. Merhaba. Doğal süt ve süt ürünleri satışı yapan limited bir şirketim var. Yemek sepetin de satış yapabilir miyim . Teşekkür ederim

 4. Kiraz erçıktı

  Küçük bir ev yemekleri dükkanım var üye olmak istiyorum ne yapmam lazım

 5. DİYOR PASTANESİ

  İSKENDERUN ANTAKYA SAMANDAĞDA PASTANEM VAR. SİSTEM ÜZERİNDEN SATIŞ YAPMAK İSTERİM

 6. Muzaffer Emre Güneş

  Yemeksepeti üye iş yeri olmak hakkında detaylı bilgiler için teşekkürler.

 7. merhaba yemek sepetine üye olmak istiyorum napabilirim

 8. GÖNÜL ÖZTÜRK

  MRH. YENİ BİR İŞLETMEYİZ VE YEMEKSEPETİ AİLESİNE DAHİL OLMAK İSTİYORUZ. DÖNÜŞ YAPILIRSA ÇOK SEVİNİRİM.