Akıllı Telefon Kredisi Veren Bankalar |2023

Akıllı Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Son günlerde akıllı cep telefonu almak için kredi veren bankalar hakkında birçok haber ortaya çıktı. En doğru bilgileri derlediğimiz yazımız sizlerle. Siz de akıllı  telefon kredisi nasıl alınır sorusunu merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Kredi çekerken kredi notunuzun yüksek olması çok önemlidir. Kredi notunuz düşükse veya yükseltmek istiyorsanız sizin için özel araştırdığımız Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? Makalemizi Mutlaka Okuyun.

Akıllı cep telefonları için kredi veren bankaların ortaya çıkmasında en büyük etken taksitli şekilde cep telefonu almanın yasaklanmış olmasıdır. Döviz kuru farklarından kaynaklanan ani zamlarla beraber akıllı cep telefonu ihtiyacı olan herkesi bir telaş sarmış durumda. Taksitli şekilde kredi alamayan tüketici çareyi kredi çekmekte buluyor. Bu ihtiyaç talebini gören bazı bankalar müşterilerin isteğine yönelik olarak kredi desteği sunmaktadır.

Akıllı telefon kredisi yasal işlemler çerçevesinde alışveriş yapmak isteyen tüketiciler için sağlıklı bir çözümdür. Bazı teknoloji ürünlerinin satışını yapan markalar ile bankalar anlaşma yaparak taksitli telefon almanın önünü açmış oldu. İndirim zamanına denk gelindiğinde akıllı telefonu taksitli biçimde almak oldukça kolaylaşmış olacaktır.

Akıllı Telefon Kredisi Veren Bankalar 2021

Bankaların bir kısmı teknoloji ürünü satan markalarla anlaşma yaparak müşterinin kolay ve memnun şekilde alışveriş yapmasını kolaylaştırmaktadır. Ancak anlaşma yapmadan kredi desteği sağlayan bankalar da bulunmaktadır. Cazip fırsatların ortaya çıktığı dönemlerde zarara girmeden kredili şekilde telefon almak mümkündür. Bu bankaları aşağıdaki listede tanımlı bir şekilde bulabilirsiniz.

  • ING Bank Telefon kredisi

  • Odeabank Telefon Kredisi

  • Fibabanka Telefon Kredisi

  • Denizbank Telefon Kredisi

  • QNB Finansbank Telefon Kredisi

  • Vakıfbank Telefon Kredisi

  • İşbankası Telefon Kredisi

  • ING Bank TEKNOSA Kredisi

ING Bank TEKNOSA Akıllı Telefon Kredisi

ING Bank müşterilerine TEKNOSA’da alışveriş yapılması halinde Tekno Kredi desteği sunmaktadır. Bu kredi ile akıllı cep telefonu alışverişini taksitlendirmek oldukça kolaylaşmaktadır. Alınacak olan ürünün en az 500 en fazla 15.000 TL olması gerekmektedir. Taksitli şekilde teknolojik ürün almak isteyenlerin TEKNOSA boşluk T.C. kimlik numarasını yazıp 2229’a göndermesi gerekmektedir. Başvurunun onaylanması halinde herhangi bir TEKNOSA mağazasından alışveriş gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıntılı şekilde bilgi almak isteyenler için ING Bank’ın çağrı merkezi numarası olan 0850 222 0 600’ü araması yeterli olacaktır.

Bu makale ilginizi çekebilir:   Ziraat Taksitli Nakit Avans Para Çekme |2023

Ayrıca yine ING Bank akıllı cep telefonu ihtiyacınız için 3000 TL kredi vermektedir. Akıllı telefon kredisi için Kredi üst sınırı 3000 TL’dir. Telefonun binde beşi kadar kredi tahsis ücreti de tahsil edilmektedir.

Nisan 2021 için 36 Ay vadeli aylık 1.99 faiz oranı ile alınabilen akıllı telefon kredisi örnek maliyet hesabı için aşağıya bakabilirsiniz. Güncel faiz oranı sürekli değişir.

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi

Odeabank Vatan Bilgisayar ile 600 TL ile 20.000 TL alışveriş tutarına kredi desteği vermek için protokol imzalamıştır. Her türlü teknolojik ürünün kredili şekilde alınmasına olanak sağlayan bu protokol müşterilerin ilgisini çekmektedir. Krediden yararlanmak için yapılması gereken ise oldukça basittir. VATAN boşluk T.C. kimlik numarasını yazıp 8444’e göndermek gerekir. Vatan Bilgisayar’dan yapılan alışverişin faturası neticesinde kredi desteği tahsis edilmektedir. Alışveriş ve kredi ile alakalı her türlü sorunun giderilmesi için Odeabank’ın çağrı merkezi numarası 444 8 444’ü aramak yeterlidir.

YapıKredi Teknosa Online Alışveriş Kredisi

Yapıkredi ve Teknosa arasında yapılan anlaşma ile Teknosa’dan 15.000 TL’ye kadar alabileceğini akıllı cep telefonlarını Yapıkredi kredisi ile 1.79 faizle alabileceksiniz. Teknosa’dan alışveriş sepetiize ürünleri ekleyin. Ödeme sayfasında Yapıkredi alışveriş kredisi ile ödeme seçeneğini tıklayın. Gerekli bilgileri doldurun.

24 Ay’a kadar 5000 TL değerindeki cep telefonu kredisi için örnek hesaplama şu şekildedir;

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödenecek Tutarı
1.000 TL 6 1,79% Sıfır 179,42 TL 1.076,52 TL
2.000 TL 12 1,79% Sıfır 190,84 TL 2.290,08 TL
5.000 TL 24 1,79% Sıfır 268,81 TL 6.451,44 TL

Fibabanka Vatan Telefon Kredisi

Telefon kredisi veren bankalar içinde bulunan Fibabanka, Vatan Bilgisayar internet sitesinden veya mağazalarından alışveriş yapan müşterilerine  3 ay, 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Sadece telefon kredisi olarak değil her türlü teknolojik ürünlerde bu krediyi kullanma imkanı tanımaktadır. Bu krediye sms ile başvuru yapabilirsiniz veya internet sitesinde alışverişi tamamlarken fibabanka ile öde seçeneği ile ilerleyebilirsiniz. Mağazalarda zaten sizi yönlendirecek personeller bulunduğu için çok kolay şekilde telefon kredisi işlemini tamamlayabilirsiniz.

Akbank Vatan Telefon Kredisi

Akbank müşterisi değilseniz akıllı cep telefonu kredisi için ihtiyaç/alışveriş kredisi alabilirsiniz. Akbank ayrıca müşterilerine özel akbank cep telefon yenileme kampanyası adı ile akıllı telefon kredisi sunuyor. Akbank Direkt Mobil üzerinden Kampanyalar kısmından 750 TL ile 15.000 TL arasında cep telefonu satın alıp 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Bu makale ilginizi çekebilir:   GMSTR - Gümüş Borsa Yatırım Fonu Nedir? |2023

Denizbank Media Markt Kredisi

Denizbank, Media Markt üzerinden alışveriş yapan müşterilerine kolay kredi desteği sunan telefon kredisi veren bankalar arasındadır. İnternet alışverişleri de bu kredi desteği kapsamındadır. Her türlü teknolojik ürün Denizbank aracılığı ile taksitli biçimde alınabilmektedir. Krediden yararlanmak isteyenlerin Media Markt internet sitesinden başvuru yapması yeterlidir. Ayrıca KREDİM boşluk T.C. kimlik numarası yazıp 3280’e mesaj atmak da kredi desteğinden faydalanmak için yeterlidir. Kredisi onaylananlar alışveriş faturasını Denizbank’a ilettikten sonra kredi alabilecektir. Denizbank’ın çağrı merkezi her türlü bilgi ve ihtiyaç için yardımcı olmaktadır.

QNB Finansbank Turkcell Kredisi

Turkcell İletişim Merkezleri’nden teknolojik ürün almak isteyenler için QNB Finansbank faizsiz ve masrafsız şekilde kredi desteği sağlamaktadır. Krediden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvuru yapmak gerekmektedir.

Vakıfbank GOLD Bilgisayar Kredisi

Vakıfbank GOLD Bilgisayar ile teknolojik ürün satın alanlara kolaylık sağlamak için protokol imzalamıştır. GOLD Bilgisayar üzerinden alışveriş yapanlar yapılan harcamanın faturası ile beraber kredi başvurusunda bulunma imkanına sahiptirler. Anlaşmalı GOLD mağazaları ile alışveriş yapılabilmektedir. Detaylı bilgi almak için Vakıfbank’ın çağrı merkezi olan 0850 222 07 24 numarasını aramak ve bilgi almak yeterlidir.

İşbankası Anında Alışveriş Kredisi

Telefon kredisi veren bankalar içinde bulunan bir başka banka ise İşbank’tır. Anında Alışveriş Kredisi ile cep telefonu, tablet, veya teknolojik diğer cihazlar için uygun oranda kredi kullanabilirsiniz. Bu krediyi sadece anlaşmalı online alışveriş sitelerinde kullanabileceğinizi hatırlatmakta fayda bulunmaktadır. 2021 telefon kredisi işbank anlaşmalı mağazalar olarak şuan, www.genpa.com.tr ve www.n11.com ile anlaşmalıdır.