Anında Kredi Kartı Veren Bankalar |2023

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında kredi kartı veren bankalar makalemizde sizler için çok değerli bilgileri toparladık. Hangi bankalar anında kredi kartı veriyor? Hemen kredi kartı veren bankaların istediği evraklar nelerdir? Bankalar kimi zaman kredi kartı vermekte sorun çıkarabilirken kimi bankalarsa anında kredi kartı verebilmektedir. Kredi notu konusunda sıkıntı yaşayanlar veya düzenli geliri bulunmayanlar anında kredi kartı alma konusunda sorun yaşayabilmektedir. Sizin için kredi kartını çabucak almaya dair tüm detayları derledik.

Anında Kredi Kartı Almak İçin Gerekenler

Bankalar kredi kartı ve krediler için gelir belgesini talep etmektedir. Aynı zamanda kredi veya kredi kartı başvurusu yaparken müşterinin kredi notu da oldukça belirleyici olmaktadır. Çalışmayanlar için kredi kartı çıkarmanın birçok yolu bulunmaktadır. Ancak kredi notu kötü olanların kredi kartı çıkarmaları biraz zorlu bir süreç olabilmektedir.

Kimi bankalar finansal geçmişinize ve kendi inisiyatifine bağlı olarak kredi kartı verseler de kimi bankalardan kredi kartı alabilmek oldukça kolaydır. Anında kredi kartı alabilmek için belgeler ve göstergelerle uğraşmak gerekmemektedir.

Bonus kredi kartları milyonlarca üye iş yerine sahip kredi kartı ailesidir. Bonus kredi kartı veren bankalar ve kart çeşitlerini öğrenmek için makalemizi okuyabilirsiniz

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

İş Bankası

İş Bankası, kredi kartı talebi olanlara anında yanıt veren bankaların başında gelmektedir. Maksimum kredi kartı ürünü kolaylıkla alınabilen kredi kartıdır. SMS veya internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilir. Aynı şekilde kısa süre içerisinde kredi kart onayı veya reddi tarafınıza yansıtılmaktadır.

Bu makale ilginizi çekebilir:   Banka Kartında Hesap Numarası Nerede Yazar? |2023

İş Bankası Maximum Kart başvurusu için MAXIMUM yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 4402’ye gönderebilirsiniz. Kredi kartı yurt içinde ve yurt dışında kullanıma uygundur. Ayrıca MaxiPara puan sistemi ile alışverişlerinizden puan toplayabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart internet başvurusunda ilgili bölümlere hakkınızdaki bilgileri eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Başvuru tamamlanınca aranma seçeneğini veya işlemin hızlandırılması için ek bilgileri doldurmanız için seçenekleri tıklamanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri eksiksiz şekilde doldurduktan sonra banka kısa süre içerinde kredi kartı talebinizi onaylayabilmektedir.

ING Bank

ING Bank Bonus Kart için anında kredi kartı talebini almaktadır. Düşük limitli ve isimsiz kredi kartı talebinin en kısa sürede cevaplandığı bankalardan biridir. Bonus Kart ve ek kartı başvuruları banka tarafından kısa sürede onaylanmaktadır. Talep doğrultusunda verilen kredi kartı üzerinde isim bilgisi bulunmamaktadır.

ING Bank üzerinden kredi kartı talebinde bulunanların şube içerisinde kısa sürede kredi kartları hazır olmaktadır. Kredi kartı almak için SMS veya internet başvurusuna gerek yoktur. Kredi kartı başvurusu yaparken T.C. kimlik kartı haricinde herhangi bir belge talep edilmemektedir.

Finansbank

Finansbank kredi kartı başvurusu yapıp kısa sürede karta sahip olmak isteyenler için Card Finans kredi kartını sunmaktadır. Finansbank farkıyla kısa süre içerisinde kredi kartına sahip olma imkanı bulunmaktadır. Kredi kartı ile yapılan alışverişler para puan kazandırabilir, anlaşmalı ve üye iş yerlerinde bu para puanlar kolaylıkla alışverişe dönüştürülebilir.

Card Finans aracılığıyla nakit ihtiyacı gerek nakit avans gerekse taksitli nakit avans ile giderilmektedir. Fatura otomatik ödemeleri için kolay biçimde talimat oluşturabilir bunun için de herhangi bir ücret ödemezsiniz. Kısa sürede Card Finans sahibi olmak için yapmanız gereken yalnızca SMS veya internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmaktır.

Ayrıca Akbank da anında ve hızlı kredi kart başvurusu alan bankalar arasındadır.

Bu makale ilginizi çekebilir:   Banka ve Kredi Kart Faiz Oranları 2019

Kredi Kartı Limiti Nasıl Hesaplanır?

Kredi kartı limiti, kredi kartı başvurusu sırasında bankaya beyan edilmiş olan gelir üzerinden hesaplanmaktadır. Kredi kartından gelir belgesinin haricinde kredi notu da oldukça önemli olmaktadır.

Kredi kartı sayısı birden çok olduğunda kredi kartının limiti kartlar arasında bölüştürülmektedir. Örneğin 5000 TL limitli kredi kartına sahipseniz iki kredi kartınız olduğunda limitler 2500-2500 şeklinde bölüştürülebilmektedir.

Kredi Notuna Göre Kredi Kartı Nasıl Alınabilmektedir?

Kredi kartı başvurusu sırasında kredi notunun ortalama seviyelerde olması bankalar tarafından beklenmektedir. 1-900 arasındaki kredi notu düşük, 901-1200 arasındaki kredi notu gelire bağlı olarak düşük veya orta, 1201-1499 arasındaki kredi notu orta, 1500-1900 arasındaki kredi notu ise yüksek olarak tarif edilmektedir. Genellikle kredi notu 1500 altında olanların kredi kartı ve kredi başvuruları olumsuz sonuçlanabilmektedir.

Kredi kartının kullanım durumu kredi notunu etkileyen durumlar arasındadır. Kredi kartı ile yapılan düzenli harcamalar ve bu harcamaların düzenli biçimde ödemeleri kredi notuna pozitif katkı sağlayacakken düzensiz harcama ve ödeme işlemleri kredi notuna negatif olarak yansımaktadır.

Kredi notu düşük olduğu zaman kredi kartı alma ihtimali azalmaktadır. Ancak bankalar müşteri memnuniyeti için bu tarz durumlara alternatif düşük limitli kredi kartları öne sunmaktadır. Kredi notu düşük olan kişinin düzenli geliri varsa maaş aldığı bankanın kredi kartlarına daha kolay şekilde erişebilmektedir. Bankalar kendi müşterileri için birtakım inisiyatifler geliştirebilmektedir. Ayrıca düşük limitli kredi kartı almak istediğiniz zaman kredi notunun çok önemli olmadığını da bilmeniz gerekmektedir. Böylelikle kısa sürede kredi kartı sahibi olabilirsiniz.