Denizbank Bonus
Denizbank Bonus

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu |2023

Denizbank Bonus Kredi Kartı

Denizbank Bonus Kredi Kartı, Denizbank’ın müşterilerine yılların deneyimi ile milyonlarca kullanıcıya sahip olan Bonus kart özelliklerini sunduğu kredi kartıdır. Bonus Kredi Kartları, Bonus Kart isimli ortak bir kart grubuna verilen isimdir. Birçok farklı banka da Bonus kartı müşterilerine sunmaktadır. Denizbank Bonus Kart sahipleri, yaygın pos cihazı ağı sayesinde hem internette hem de çarşı pazarda, AVM’de alışveriş yaparken taksit imkanlarından ve Bonus puan biriktirme imkanından yararlanabilir.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler kredi kartı başvurularını aşağıdaki kanallar yardımıyla yapabilmektedir:

Kredi kartı başvurusu yaparken bankanın ilk dikkate aldığı konular:

 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Belgelenebilir bir gelire sahip olmak
 • Ticari kredi kartı için işyeri belgeleri ( Vergi levhaları, sicil numarası vb.)
 • Daha önce bankaların kara listesinde olmamamız olmaktır.

Kredi kartı başvurusu talebinin olumsuz olarak sonuçlanması halinde Müşteri derhal ve ücretsiz olarak banka tarafından bilgilendirilir.

Denizbank Bonus Kart Çeşitleri

 • Deniz Bonus: Klasik Bonus Kart özelliklerini taşıyan amiral kredi kartıdır.
 • Deniz Bonus Gold: Ay boyunca yaptığını harcama tutarı 2.000 TL’yi geçtiğinde sizin %25 daha fazla Bonus kazanmanızı sağlayan kredi kartıdır.
 • Deniz Bonus Platinium: Ay boyunca yaptığını harcama tutarı 2.000 TL’yi geçtiğinde sizin %25, 4000 TL’yi geçtiğinizde %50 daha fazla Bonus kazanmanızı sağlayan kredi kartıdır. Ayrıca Big Chefs restoranlarında %15 indirim sağlamaktadır. Tatil yapmak isteyenler için de Sway Hotel Palandöke’de yıl boyunca %15 indirim vardır.
 • Afili Bonus
 • Taraftar Kartlar: Klasik Bonus kart özellikleri ile takımlarına destek olmak isteyen müşterilere sunduğu taraftar kartlardan oluşur. Bu kart özellikle takımınızın maç biletleri veya sponsorlu ürünlerini satın alırken size taksit ve puan imkanları sunmaktadır. Hem siz hem de taraftarı olduğunuz takım kazanır.
 1. BJK Bonus Kredi Kartı
 2. Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı
 3. Fenerbahçe Üyelik Kredi Kartı
 4. GS Bonus Kredi Kartı
 5. Trabzonspor Bonus Kredi Kartı
 6. Manchester United Bonus
 7. ESES Bonus Kredi Kartı
 8. KAF KAF Bonus Kredi Kartı
 9. GÖZ GÖZ Bonus
 10. Çaykur Rizespor Bonus Kredi Kartı
 11. Mersin İdman Yurdu Bonus Kredi Kartı
 12. Orduspor Bonus Kredi Kartı
 13. Bursaspor Bonus Kredi Kartı
 14. Konyaspor Bonus Kredi Kartı
 15. Akhisar Belediyespor Bonus Kredi Kartı
 16. Şanlıurfa Bonus Kredi Kartı
 17. Kayseri Erciyes Bonus
 18. Denizlispor Bonus
 • Emekli Bonus: Emekli Bonus kart, Bonus kartın tüm özelliklerini içinde barındırır. Bunun yanı sıra emeklilerin en sık kullandığı hizmetlerde onlara birçok imkan sunmaktadır. Denizbank Asistan özelliği sayesinde hayatınızı kolaylaştıran back-up hizmetlerine ücretsiz erişebilirsiniz. Örneğin evinizde meydana gelen su arızası, elektrik arızası veya çilingir ihtiyacınızda 7 gün 24 saat boyunca 0850 222 0 800’ü arayabilirsiniz. Asistan sizin için en uygun firmayı size yönlendirir.
 • D-Şarj Bonus: Denizbank’ın sahip olduğu bütün özelliklere sahip D-Şarj, Denizbank’ın gençlere yönelik çıkardığı özel bir kredi kartıdır. Gençler, yurt içi ve yurt dışında yaptığı tüm harcamalardan bonus kazanırlar. Kazanılan her 1 bonus 1 TL’ye eşittir. Ayrıca birçok taksit imkanı da gençlerin beğenisine sunulur. 120 TL altı harcamalarında kartın temassız ödeme özelliğini de kullanabilirler.
Bu makale ilginizi çekebilir:   Atak Değişken Fon Nedir? İçinde Neler Var? |2023

Denizbank Bonus Kart Özellikleri

Bonus Kart’ın en büyük özelliği birçok bankanın aynı kartı kullanmasından gelir. Garanti Bankası, TEB Bank, Deniz Bank, Fiba Bank Bonus kartı müşterilerine sunan bankalardır. Bu kadar çok bankanın aynı anda Bonus kart dağıtması sizi Türkiye’nin dört bir yanında Bonus kart kullanırken avantajlı duruma sokar.

 • Geniş Kullanıcı Sayısı
 • Milyonlarca üye iş yerinde Bonus Kart pos cihazı
 • İnternet alışverişlerinizde taksit var mı sorusunu sorma ihtimaliniz azdır.
 • Her internet sitesinde alışveriş, puan ve taksit imkanı.
 • Üye iş yerlerinden puan kazanma

Bonus Kart Nakit Avans

Bonus kredi kartı nakit avans çekmek isteyenler için bazen bankanın kampanya dahilinde kampanyalı faiz oranlarını sunmaktadır. Bankanın kendi sunduğu faiz oranları ve taksitlendirme hizmetini beğenmeyen müşteriler için kartı nakit paraya çevirme yolları yazımız yardımcı olabilir.

Bunun haricinde kullandığınız kart tipine veya yaptığınız düzenli ödemelere göre banka size farklı tarihlerde nakit avans teklifinde bulunur. İster tek seferlik ister taksitli nakit avans kullanırsınız. Nakit avans hizmeti çeşitli dönemlerde farklı faiz oranları ve tek seferlik ücretler olarak ekstrenize yansıtılır.

Denizbank yurtiçi ve yurtdışı denizbank ATM’lerinden yaptığınız nakit avans çekimlerinden sizi ufak fiyat farklılıkları ile ücretlendirir. 2019 Yılı Ağustos ayı itibari ile ücretler BSMV hariç aşağıdaki gibidir.

Nakit Avans Ücreti

Nakit AVANS Masraf Oranı (%) Açıklama
Minimum Maksimum
Türkiye: DenizBank %3.95 Yurt içi %3.95 + 7.6 TL
Türkiye: Başka Banka %3.95 Yurt içi %3.95 + 12TL
Yurtdışı: Başka Banka %3.95 Yurt dışı %3.95 + 12TL
 Yurtdışı: DenizBank %3.95 Yurt içi %3.95 + 7.6 TL

Güncel oranlar için tıklayınız

Bonus Kredi Kart Aidatı

Kredi kartları ile ilgili tüketicilerin en hoşnutsuz olduğu konu şüphesi kredi kartı yıllık aidatlarıdır. Bu konu üzerinde yıllardır birçok yasal ve yasal olmayan tartışma vardır. Kredi kartı aidatının yasal olup olmadığı ile ilgili makalemize göz atabilirsiniz.

Bu makale ilginizi çekebilir:   Pamukbank Kim Kurdu? Pamukbank Neden battı? |2023

Aşağıdaki tabloda Yıllık Ücretleri ve Tahsilat Periyodunu İnceleyebilirsiniz.

YILLIK ÜYELİK ÜCRETİ

Tutarlar

Tahsilat Periyodu

Asıl Kart

Ek Kart
Deniz Bonus, Deniz Bonus Trink, BJK Bonus, Bursaspor Bonus, Çaykur Rizespor, Denizlispor Bonus, Es Es Bonus, Fenerbahçe Bonus, GS Bonus, Kemer Bonus, Konyaspor Bonus, Manchester United Bonus, Mersin İdman Yurdu Bonus, Şanlıurfa Spor Bonus, Trabzonspor Bonus, Kastamonuspor Bonus  

121,50 TL

 

60,50 TL

 

Yıllık

Deniz Bonus Gold, Deniz Bonus Gold Trink, Bursaspor Bonus Gold, Fenerbahçe Bonus Gold, BJK Bonus Gold, GS Bonus Gold, Trabzonspor Bonus Gold  

133 TL

 

66,50 TL

 

Yıllık

Deniz Bonus Platinum, Deniz Bonus Platinum Trink, Afili Bonus Platinum, Afili Bonus Platinum Dentists, Afili Bonus Platinum Doctors, Bursaspor Bonus Platinum, Fenerbahçe Bonus Platinum, BJK Bonus Platinum, GS Bonus Platinum,GS Bonus Sultani, Trabzonspor Bonus Platinum, TED Mezunları Derneği Afili Bonus (*)  

154 TL

 

77 TL

 

Yıllık

Afili Bonus Platinum Pilots, Mashattan Afili Bonus Platinum, NetKart, Pilvak Afili Bonus Platinum, Talpa Afili Bonus Platinum, TED Bonus, TUED Bonus  

0 TL

 

0 TL

 

Yıllık

Deniz Private

221 TL

110,50 TL

Yıllık

Emekli Bonus

60,50 TL

30 TL

Yıllık

D-şarj Bonus (*)

55,50 TL

0 TL

Yıllık

Fenerbahçe Üyelik Kredi Kartı(**)

125,50 TL

0 TL

Yıllık

Bonus Kart İşlem Ücretleri

Denizbank Bonus Kart İşlem Ücretleri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Güncel oranlar bankaların yapmış oldukları faiz ile artabilir veya azalabilir. Bunun için en doğru bilgiyi bankanızdan edinebilirsiniz. Aynı zamanda şu bilgiyi bilmenizde fayda vardır. Denizbak’ın sitelerinde paylaşmış oldukları “Kredi Kartı faiz oranları üst sınırı Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından belirlendiği, Bankamızca da ilan edilen söz konusu oranlar aynen kullanıldığı için bu tablodaki faiz oranları TCMB’nin kamuoyuna yapacağı faiz oranları değişiklik duyurularında belirtilecek yürürlük tarihlerinde ve ilgili duyuruda ilan edilecek oranlar üzerinden güncellenmiş sayılacaktır.” cümlesidir.

KREDİ KARTI FAİZ ORANLARI(****) Alışveriş
(Akdi Faiz Oranı)
Gecikme Faiz Oranı Nakit Avans Faiz Oranı Taksitli Nakit
Avans Faiz Oranı
Peşine Taksit Faiz Oranı
Tüm Kredi Kartları %1,60 %2,00 %1,60 %1,60 %1,60

Denizbank Bonus Kredi Kartı İptal Etmek

Kredi Kartı Koruma Sigortası Nedir?

DenizBank kendi bankasından kredi kartı sahibi olan müşterilerine; kaza veya hastalık durumunda, engelli olma durumunda ve hayatını kaybetmesi durumunda kredi kartı borcunun ödeyebilmesi için sunduğunu bir sigortadır. Bu sigortadan faydalanma minimum yaşı 18’dir. Bu sigortayı yaptırırsanız 65 yaşına kadar her yıl bu sigorta kendi kendini yenilemektedir. Kredi kartınızın borçlu limiti kadar sizin yerinize Metlife sigorta şirketi borcunuzu öder. Ayrıca kendinizi sağlık sorunlarına karşı 15.000 TL’lik sigorta ile sigortalatmış olursunuz.

Teminatlar sürekli güncellenmektedir. Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak güncel teminat tutarlarını öğrenebilirsiniz. Kredi kartı koruma sigortası bir yıllıktır. Sigortanız her yıl kendini yenilemektedir.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Kampanyalar

DenizBank Kredi Kartı Başvuru Formu
Bu makale ilginizi çekebilir:   Varant Nedir? | Varantta Nasıl İşlem Yapılır? |2023