Kademe Analizi – Hisse Anlık Fiyat Analizi

 

 

 

 

 

Kademe Analizi ne işe yarar?

Fiyat kademeleri hisse senetlerinde yatırım yapanlara gün içi destek ve dirençler konusunda ip ucu vermektedir. Bir hisse senedinde fiyat adımlarında yer alan lot miktarları diğer fiyat adımlarına göre oldukça yüksek ise, ilgili fiyat adımı destek veya direnç seviyesi olarak dikkate alınır. Bu yüzden burada seçtiğiniz hisselerde gördüğünüz lot miktarları üzerinden hisse fiyatkademe analizi yapabilirsiniz.

Borsa – Hisse Yatırımı

Hisse senedi alım-satım ile ilgili yeni işlem yapmaya başladıysanız ekonomi ile ilgili eksik bilginiz olduğunu düşünüyorsanız bazı konulara iyi hakim olmanız gerekmektedir. Borsa analizi ve hisse analizini gün içinde yapmanız gerekiyorsa hisse fiyatı, hisse fiyatlarında alım ve satım emirleri size yardımcı olabilir.  Rasyonel – akıllı bir yatırımcı birikimlerini en fazla getiri en düşük risk alacak şekilde değerlendirir. Bu yatırım yapmanın altın kuralıdır. Bunların başında faiz konusu gelmektedir. Faiz konusunu etkileyen temel unsur ise enflasyondur. Enflasyon sebep, faiz ise bir sonuçtur. Enflasyonu ise iki şey belirlemektedir. Bunlar maliyet ve talep enflasyonudur.

Talep yönlü enflasyon maliyet enflasyonuna göre hisseler için daha olumludur. Talebin olduğu yerde önce banka hisseleri değer kazanır. İnsanlar kredi çeker. Çektikleri kredi ile mal ve hizmet talebinde bulunur. Burada hizmet sektöründe ciro artışı ve kar artışı görülür. Bu durumda borsa için iyidir. Sonraki aşamada ise artan talebi karşılayamayan işletmeler yatırım kredisi çekip yatırım yapar.

Diğer her şeyden farklı olarak ülkelerin bir kalkınma hikayesi olmalıdır. Sitemizde THYAO hisse analizi, PETKM Hisse analizi, EKGYO hisse analizi, EREGL hisse kademe analizi ve Garan hisse kademe analizi yapabilirsiniz. Borsada para kazanmak isteyen yatırımcılar,  al-sat yapabilecekleri hisse fiyatları ve hisselerin analizi için burada yer alan hisselerin fiyat kademelerini kullanabilirler. Hisse Anlık fiyatlarını aracı kurumlar, forex şirketleri üzerinden hisse vadeli pay işlemleri için de kullanabilirsiniz.

Uyarı

Bu sayfa sadece verileri sizlere aktarmaktadır. Piyasada işlem yaparken kendi aracı kurum fiyat bilginizi baz almanız gerekmektedir. Gün Sonu aracı kurum dağılımları ve yabancı takas oranı bilgileri de Yatirim sitelerinin, twitter ve benzeri ortamların anonim bilgilerinden sağlanmaktadır. Fiyat ve diğer bilgilerde oluşan değişiklik-uyuşmazlık yatirimkredi.com sitesini bağlamamaktadır.

Yatırımkredi.com sitesi sizlere al-sat tavsiyesi vermemektedir Sadece yatırımcılara piyasada daha rasyonel karar almalarını sağlayacak finansal okur yazarlığı artırmayı amaçlamaktadır. Sitede yer alan materyaller kaynak gösterilmek suretiyle kullanıma açıktır. Soru ve sorunlarınız için: [email protected]

Yabancı Takas OranıAracı Kurum Dağılımı 

15 Yorum

 1. 4 sene önce

  Bu web sitesini ilk ziyaretim değildir. Bu web sayfasını günlük geziyorum ve her zaman buradan titiz ve önemli bilgiler alıyorum. Teşekkürler.

 2. 3 sene önce

  siteyi bu gün keşfettim başından kalkıp da akşam yemeğine geçemedi. Benim gibi KY bu olanakları sağlayan yetkililere çoook çok teşekkürlerimi sunuyorum

 3. 3 sene önce

  Aksa akrilik kademe analiz listesinde adı neden yok

 4. Kadir bey merhaba, Aksa Hisse eklenmiştir. Yukarıdan Hisse isimlerinden aratarak istediğiniz hisse sayfasına ve o hisseye ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

 5. 3 sene önce

  bu siteyi kurup emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum……

 6. 3 sene önce

  Teşekkürler, siteniz verileri gerçekçi yorum yapmama büyük ölçüde yardımcı oluyor.

 7. 3 sene önce

  bende ilk kez ziyaret ediyorum sayfayı. çok güzel bilgiler var .ellerinize sağlık.

 8. 3 sene önce

  Bi de sayfadan cıkabilsem işim bittikten sonra geri dönüş tuşunu etkisiz hale getiriyorsunuz.lütfen düzelttim

 9. 2 sene önce

  QAGRANIT anlık kademe verimisiniz

 10. iyi aksamlar.. halk arzdan gaza geldim baskentgaz hissesi aldım ama bu listede yok yardımcı olursanız sevinirim.emeğinize sağlık……

 11. BASGZ hisse kodu ile Başkent Doğalgaz kademe analiz sayfasına eklenmiştir. iyi günler

 12. 2 sene önce

  Aydem ünlü Gwind neden yok birde ünlüde korsinyum lideri olacaksiniz

 13. Yönetici 2 sene önce

  Merhaba Ahmet Bey. Sitemizin adi yatirimkredi.com :) Sizin bahsettiğiniz ise yapikredi.com :)

 14. 2 sene önce

  ilk defa gördüm sayfayi, hayran kaldim. tskler

Giriş Yap

YatırımKredi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!