Hisselerin Yabancı Takas Oranı Bilgisi

Telegram Kanalımıza Katılın. Para Giriş Çıkışı, Aracı Kurum Dağılımı, Açığa Satış Rakamlarını, Yabancı Takas Paylaşımlarımızı Hemen Öğrenin

Telegram: t.me/yatirimkredi

Bist Tüm Hisselerine ait yabancı oranı – yabancı takas oranı listesidir.

Hisselerin Yabancı Takas Oranı Hakkında

Bu sayfada Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senetlerine ait borsada yabancı takas oranları, yabancı yatırımcıların elinde bulunan hisse lot miktarı, hisselerin o güne ait Türk Lirası cinsinden değerleri bulunmaktadır.

Burada grafiğin 100 değerine yakınlaşması yabancı yatırımcıların sahip olduğu dolaşımdaki hisselerin sayısını arttırdığını gösterirken, bu değerin sıfıra doğru inmesi ise yabancıların elindeki hisseleri azalttıklarını, hisseden çıktıklarını göstermektedir. Buna rağmen sadece borsada yabancı takas oranındaki değişim teknik analiz için yön göstermemektedir. Yabancı takas oranı ile beraber diğer teknik analiz araçlarını kullanarak yatırımınız konusunda daha doğru kararlar alabilirsiniz.

Hisse senedi yabancı oranı ile borsadan para kazanma ya da hisse senedinden para kazanma ihtimalinizi yükseltebilirsiniz. Türkiye’de yabancı yatırımcıların hisseye olan ilgisinin azalması Genellikle hisse fiyatlarını düşürür. Bunu borsa endeksinde yabancı payı ve seçtiğiniz her hangi bir hisse senedi yabancı payı üzerinden görebilirsiniz. THYAO hissesi yabancı payı, ASELSAN yabancı oranı, ARCLK (Arçelik) Hissesi yabancı takas oranı, EREGLİ Hisse Takas Analizi, GARAN Yabancı payı ile ilgili yabancı pay ve yabancı oranları ile borsadan para kazanmak için hisse analizinizi güçlendirin. En çok kazandıran hisselerin yabancı oranlarını yukarıdaki kutucuktan seçebilirsiniz.

Veriler Hakkında

Bu sayfa sadece verileri sizlere aktarmaktadır. Piyasada işlem yaparken kendi aracı kurum fiyat bilginizi baz almanız gerekmektedir. Gün Sonu aracı kurum dağılımları ve borsada yabancı takas oranı bilgileri de Yatirim sitelerinin, twitter ve benzeri ortamların anonim bilgilerinden sağlanmaktadır. Fiyat ve diğer bilgilerde oluşan değişiklik-uyuşmazlık yatirimkredi.com sitesini bağlamamaktadır. YTD. ( ytd ne demek )

Yatırımkredi.com sitesi sizlere al-sat tavsiyesi vermemektedir Sadece yatırımcılara piyasada daha rasyonel karar almalarını sağlayacak finansal okur yazarlığı artırmayı amaçlamaktadır. Sitede yer alan materyaller kaynak gösterilmek suretiyle kullanıma açıktır. Soru ve sorunlarınız için: [email protected]

9 Yorum

 1. 2 sene önce

  buraya giriş yapıldığında böyle tek tek değilde.en az 10 adet hsse gibi görüntü alabilmeli.matrix görüntüsü gibi

 2. 2 sene önce

  Verileri yanlis giriyorsunuz

 3. Yönetici 2 sene önce

  Merhaba Ahmet Bey. yanlış veriyi düzelttik.

 4. 2 sene önce

  Allah razi olsun sizde

 5. Yönetici 2 sene önce

  Teşekkür ederiz İbrahim Bey. Sizden de. Bol kazançlar dileriz

 6. 2 sene önce

  Teşekkürler arkadaşlar

 7. 2 sene önce

  Buradaki göstergelerin doğruluk payı nedir ??

 8. Yönetici 2 sene önce

  Matriks firmasının verilerinden oluşmaktadır. Onbinlerce kişi de aynı veriyi kullanmaktadır.

 9. Birleşen vede kottan çıkan hisseler neden duruyor.
  Ayrıca neden İşbir holding yok

Giriş Yap

YatırımKredi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!